Akordiyon Kapı

     Akordeon kapılar katlanabilir,yer tasarrufu sağlayan,istediğiniz yöne doğru açılıp kapanabilen raylı PVC kapı sistemleridir.Dar alanlar için ideal olan bu kapı sistemi yer kazanmak için en iyi çözümdür. PVC ve Deri olarak yapılan bu kapılarda ahşap desenli,meşe ve ceviz renk seçenekleri mevcuttur. Akordeon kapılar yapılarındaki katlanmayı sağlayan sert plastik maddesi sayesinde diğer kapılarla karşılaştırıldığında daha sağlamdır.

 

Hem dekoratif hem fonksiyonel bir yapıya sahip olan Akordiyon kapılar müşteri memnuniyetini hedef alan Kahraman Yapı sayesinde ister camlı ister camsız olarak üretilmektedir. Müşterilerinin beklentilerine doğru ve kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan Kahraman Yapı, akordiyon kapı çeşitlerini her geçen gün arttırmakta ve  alışılagelmiş kapı standartlarını ortadan kaldıran bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Akordiyon Kapı sektöründe uzmanlaşmış bir marka olan Kahraman Yapı adı altında üretim yapan Bursa Akordiyon Kapı sistemleri alanında yenilikçi bir marka olarak müşterilerine ekonomik fiyatlarla en fazla çeşidi sunmak için siz değerli müşterilerinin beklentileri ile birlikte üretim yapıyor.Bu sayede Kahraman Yapı müşterilerine ürün satmakla kalmıyor aynı zamanda sorunsuz bir hizmet satıyor.

 

Yüksek kalite standartlarına sahip,kaliteli işçilik ile ekonomik fiyatlarla hizmet veren,deneyimli personelleri ile yılların güvenini birleştiren Bursa Akordiyon Kapı sistemleri teknik servisi ile müşterilerine her daim 7/24 destek sağlamaktadır. Kapı sistemlerinin yanı sıra Pencere, Sineklik, Duşakabin ve Mobilya hizmetini de ekonomik fiyat ve yüksek kalite ile müşterilerine sunan Bursa Kahraman Yapı’nın sistemlerinin müşterilerine tavsiyeleri şunlardır;

 

     ‘Pencere ve Kapı sistemleri alırken tercihinizin sizinle birlikte uzun yıllar yaşamasına özen gösterin. Ürünün ucuz olmasının yanında sağlıklı ve kaliteli olması sizler için önemlidir. Ucuz fakat kalitesiz ve sağlıksız ürünler satın alınırken düşük maliyetli giderler anlamına gelirken yıllar sonra kalitesiz ve sağlıksız olması sebebiyle pahalı maliyetlere dönüşebilir. Bu durumda aldığınız ürüne ve sektöre karşı güvensizlik yaşayabilirsiniz. Mağdur olmamanız için önceliğiniz Ucuz,kaliteli ve sağlıklı kapı sistemleri satan markalar olmalıdır. Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanışlı,yalıtım yapan,ısı kaybını önleyen,güvenlik sağlayan ve dışarıdan gelebilecek her türlü kiri tutabilecek olan ürünler anlamına gelir.’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*