Bursa Kapı Tamiri - kapitamiri.com'a Hoşgeldiniz.

Osmangazi / BURSABaşaran Mh. 3. Deveci Sk.
No:35
Biz Arayın!+90 (533) 692 79 36

Pimapen Kapı Tamiri

Pimapen Kapı Tamirinde Yüksek Kaliteli Hizmetler

İşletmemiz kapı tamiri hizmetlerinde güvenilir ve hızlı çözüm teknikleriyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile her kapı çeşidinin niteliklerini göz önünde bulundurarak müşterilerimize sunduğumuz tamir hizmetlerimizde sabit fiyat garantisi sağlamaktayız.

Pimapen Kapı Tamir İşlemleri

Pimapen kapılar dayanıklılığı ve uzun süreli kullanıma imkan sunması açısından avantajlıdır. Ancak zaman zaman bakımlarının yapılması ve ufak bir arıza görüldüğünde, bu arızanın önemsenerek profesyonel ellere teslim edilmesi koşuluyla tamirlerinin yapılması, şarttır. İşinin ehli olmayan kimseler tarafından bilinçsizce yapılan tamir çalışmaları, kapıların daha da kötü şekilde bozulmasına ve bir süre sonra hiç kullanılmayacak hale gelmesine neden olur. Geniş çözümlere odaklı bir hizmet kalitesine sahip olan firmamız, Pimapen kapıların tamirinde öncelikle gereken kontrolleri sağlayarak, sorunun kaynağını tespit eder. Ardından değişmesi gereken parçalar varsa, bunların değişimini orijinal parçalar ile sağlar. Değişime en çok ihtiyaç duyan kısımlar kapı kilitleridir. Değiştirilen kapı kilitlerinin orijinal ve dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olması esastır. Aksi durumda en kısa süre içerisinde arızanın tekrarlaması kaçınılmaz olacaktır. Firmamız tarafından sizlere verdiğimiz tamir hizmetlerinde her kapı modelinin özelliklerine uygun parçalar kullanılmaktadır.

Hızlı ve düzenli bir çalışma sergileyen deneyimli ekibimiz sayesinde, Pimapen kapılarınızın tamiri hemen aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha geniş ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

25 Yıllık Deneyim
Makul Fiyat